KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15264308
nr 1526 4308
Etsning
Knut Lindberg, "Lilla Norrström". Signerad. Bildmått: 25x24 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:28:48
6/3 18:27:53
6/3 18:28:38